P: !UNIKATNI! Supra Turbo MKIII k mání...

zde si prodávejte svoje plechové miláčky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zemi RHD-cars
user
Příspěvky: 772
Registrován: 19.02.2009, 09:58
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

P: !UNIKATNI! Supra Turbo MKIII k mání...

Příspěvek od Zemi RHD-cars » 27.03.2011, 20:32

PROSÍM bez OT! Prodávám za kamaráda.... Nebylo to lehké rozhodování, ale nakonec je tedy na prodej...


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek



- Prodám Toyota Supra 3.0i Turbo Targa, rv.1991, dovoz z Německa v roce 2007, výkon 175kw série - není nainstalován boost controller, najeto 177570km,manuální převodovka, klimatizace, el.okna + zrcátka, el.přívírání bočnic sedačky řidče a přifukování zad, kůže- nově potažená přední sedadla ještě nejsou ani osezená, Sony CD/MP3 s DO. Alu ETA-BETA 8,5x16. Karoserie bez koroze a nikdy nebouraná. Auto nikdy nejelo okruh ani sprinty.

- Protokol o měření tlaků ve válcích : http://img5.rajce.idnes.cz/d0505/4/4645 ... otokol.jpg

- Mám ji 4roky a od začátku stojí zaparkovaná u nás ve vytápěné, suché čisté dílně na koberci. Najel jsem s ní cca 1000km dohromady za dobu co jí vlastním, nemám čas jí dodělat a momentálně mám jiné priority... 500km jsem najel v původním stavu a tak 500km po tom co jsem na autě udělal nejnutnější věci a nějaké úpravy.

- Provedené práce nebo nové věci co jsou nainstalovány na autě najeto max. 500km :

- Výměna všech filtrů + upgrade vzduchový filtr vložka HKS Super filter.

- Výměna olejů- motor olej Motul 20w-60, převodovka olej Castrol TAF-X,difr. samosvor olej Repsol.

- Srovnaná a natlakovaná hlava , nové gufera ventilů REINZ, těsnění pod hlavou PAYEN - série.

- ARP hlavové šrouby- dotaženo na 130N.m.

- Rozvody, včetně nap.pružiny kladky a vodní pumpy. Nové klínové řemeny.

- Olejová pumpa OE Japan. Walbro palivová pumpa.

- Odstraněn EGR ventil - zaslepeno.

- Turbo - zrepasováno u REMA turbo s.r.o. - nový výfukový housing, keramická vrtule i s hřídelí TRD Japan cca o 40% lehčí než sériová - turbo se roztáčí rychleji a od nižších otáček. Původní vrtuli dám k autu.

- Kabely NGK a svíčky NGK platinum. Duralová řemenice klikové hřídele OBX.

- Pancéřové brzdové hadice Goodridge. Brzdová kapalina ATE Racing Blue.

- Podvozek komplet tlumiče Koni Sport s nastavitelnou tuhostí.

- Pružiny Postert -35mm (původní).

- Přední kotouče Nipparts + desky Nipparts. Zadní kotouče TRW + desky TRW.

- Všechny brzdiče nově zrepasovány přetěsněny, opískované a nastříkané komaxitem.

- Turbo timer noname + el. přechodka HKS.

- Vodní hadice Gates performance modré.

- Řídící jednotka Mine´s (japan) VX-ROM - odstraňuje fuel cut + upravená mapa pro lepší průběh výkonu. Koupena použitá za 12800,-. Po dohodě s autem, jinak s původní jednotkou.

- Zadní světla z Japonské verze.

- Zavodní volant OMP leštěná perforovaná kůže průměr 33cm rovný (použitý ,dobrý stav)

- Spojková lamela Aisin Japan - série.

- Věci co jsem na auto koupil a nikdy nenamontoval:

- Nové JUN Motorsport Japan stavitelná vačková kola. Lepší na Supru neexistují. PC: 13000,-

- Nové CUSCO Japan rozpěry tlumičů přední + zadní. 164 256A + 183 510A PC: 12500,-

- Nový BOV Ventil SARD R2D2 Type II PC: 5000,-

- Drážkované přední kotouče + desky EBC green stuff (zmraženo v CRYO Centrum) PC včetně mrazení : 8000,-

- Nové větší Turbo Elbow (zmraženo v CRYO Centrum) PC: 2200,-

- Nové Denso iridium svíčky PC: 1700,-

- Nerezové tenkostěnné trubky 3x2m a 4x45° kolena na výfuk rozměr 84x2, Koupeno v Italinox Praha PC: 4500,- + Vlnovec PC : 1500,-

- Nové Lehké duralové šrouby na kola D1 Spec Racing PC: 1200,-

- Nový Elektronický plynule regulovatelný Boost Controller D2EBC-R PC: 2000,-
Link: http://www.d2power.com/new%20ebay/d2pow ... ebc-r.html

- Závodní volant OMP průměr 35cm semišový, předsazený (použitý, dobrý stav) Chtěl jsem ho vyměnit, ten stávající v autě mi přišel moc malý. PC: 2000,-

- Nový chladič klimatizce OE Toyota, koupil jsem ho do zálohy kdyby náhodou. Stávající na autě je plně funkční. PC: 3500,-

- Celkem raritní lehká (9,2+9,3kg) dvoudílná Japonská kola BLITZ Racing Type 01 2ks 17x8 a 2ks 17x9. Po renovaci - srovnaná, opravené a rozleštěné límce, chemicky odlakované středy kol a nastříkány 3mi vrstvami barvy. Nepoužitá. Požadovaná cena : 19000,-


Vice fotek na http://rhd-cars.rajce.idnes.cz/Supra_MKIII/#


Cena auta na ETA-BETA kolech s původní řídící jednotkou a bez věcí co nejsou na auto namontovány : 120.000,-

Cena auta včetně všech věcí a kol Blitz : 170.000,-

Případně nějaká jiná kombinace, po dohodě.

774 34 36 56 - MOST
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 279 hostů