P: Volant FIAT + Volant na PS2 + monitor + kaplička a budíky

zde si prodávejte ostatní věci ale prosím s rozumem, není to annonce
Odpovědět
Uživatelský avatar
OndraS13
user
Příspěvky: 3264
Registrován: 01.11.2007, 18:21
Bydliště: Mladé Buky (okr.Trutnov)
Kontaktovat uživatele:

P: Volant FIAT + Volant na PS2 + monitor + kaplička a budíky

Příspěvek od OndraS13 » 13.02.2009, 22:07

Zdravim , dám to vše do jednoho topicu abych jich nedával tolik !
Jinak se předem omlouvám za velikosti fotek + u některých kvalitu fotek - něco foceno mobilem , něco foťákem .

1) Volant Abarth ( FIAT )
Volant jsem měl u sebe ve fiatu 127 , a po chvíli jsem si udělal "tuning" a kostru volantu vyleštil . Vše je vidět na fotkách . Průměr volantu je nějakejch 33cm+/- . Střed volantu je tlačítko na klakson . Po vyleštění kostry jsem to stříknul lakem ale je to horší kvalita takže někdo šikovnej to udělá líp . Jinak barva kůže na věnci je černý , kostra "leštěná" , nába černá , imbusový šroubky co držej volant a nábu jsem taky lakoval na černo .
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Cena kolem 1500 +/-

2) Volant na PS2 ( nejspíš i PS3 ) Logitech Driving Force EX
Ještě je asi 9 měsíců v záruce , původní cena 2 290 ,průměr volantu 24cm+/-, horší originální krabice ( trochu zvlhla , asi na chodbě ) , nemám k tomu ten kus plastu co se na to přidělal aby se to mohlo držet mezi kolenama , přišlo mě to jako blbost tak jsem to někde zahrabal a už to neni , kdyby to někdo chtěl tak to někde snad najdu ale jen tak to hledat nebudu , jediný co na tom je tak asi špatný tak už od výroby to má vůli v ose ( ale je minimální , vracel jsem to a vysvětlili mě že to dělaj všechny volanty - odzkoušel jsem si to a je to tak - ale aby vás to nepřekvapilo ) Jinak je volant bez pokození , oděrek , prostě v supr stavu .
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Cena kolem 1500 +/-

3) 17" monitor Leoptics
Dávám to sem jen že to nechci vyhodit - netřeba info nejspíš - fungoval dobře , nahradilo ho LCD
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Cena kolem 150 +/-

4) Kaplička s budíkama + otáčkoměr
Takže tohle jsem měl v autě , prodej záleží na nabídce ! Nějaké info , tlak Turba a tlak oleje + otáčkoměr , tlak turba fungoval v pořádku , tlak oleje nebyl zapojenej , otáčkoměr taky ne ( otáčkoměr je ještě v autě ) podsvícení budíku na "A" sloupku bylo udělaný nějak samo doma - takže tam byla modrá žárovička zalepená hrudkou lepidla , jeden vstup do budíku pro žárovku ( tlak turba ) poškozenej ( ne ode mě ! ) - je vidět na fotce ! Kaplička je v pěknym stavu ! Fotky ještě jak to bylo všechno u mě v autě ale mám jinou představu !
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Cena DOHODOU - pokud možno vše najednou

Ceny jsou vesměs smluvní ale byl bych rád kdyby se to pohybovalo kolem toho co jsem nadhodil .
Preferuji osobní odběr , ale pošta neni problem po domluvě .
Obrázek
zaktualizovaná - malá verze podpisu ( radši )

200sxS13 DRiFT
user
Příspěvky: 61
Registrován: 21.09.2008, 17:07

Re: P: Volant FIAT + Volant na PS2 + monitor + kaplička a budíky

Příspěvek od 200sxS13 DRiFT » 14.02.2009, 21:10

Zdar...měl bych zájem jen o tlak turba. Kdyžtak pisni cenu do SZ a neco o budíku,značka,záruka,co je tam jak poškozený,dík.

Uživatelský avatar
Matysek
user
Příspěvky: 635
Registrován: 03.02.2005, 08:49
Bydliště: Jihlava/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Volant FIAT + Volant na PS2 + monitor + kaplička a budíky

Příspěvek od Matysek » 16.02.2009, 12:52

Já bych měl zájem jen o budík na tlak oleje :D (musí samozřejmě fungovat 8) )

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 221 hostů