Svetla s13

prostě všechno, co je tak trochu off-topic
Odpovědět
XentoS

Svetla s13

Příspěvek od XentoS » 17.06.2007, 18:37

mam otazku..ako to seci robia ze na fotkach maju len kus vykopene svetla??da sa to nastavit alebo ako??

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 17.06.2007, 18:41

Hledej, smudlo, heslo "sleepy eyes" :D Nekde je tu nedavno popsana velmi funkcni uprava... Jinak si to muzes nastavit manualne na motorcich svetel pod haubnou, ale nesmis pak rozsvitit, nastaveni se zreseti.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

XentoS

Příspěvek od XentoS » 19.06.2007, 13:50

este by som sa chcel spytat ci s tym ma niekto skusenost..ako to beru fizli a tak...

Uživatelský avatar
doublejay
user
Příspěvky: 1642
Registrován: 27.09.2004, 16:23
Bydliště: Jihlava, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od doublejay » 19.06.2007, 22:41

Dobra otazka, je tu nekdo, kdo jezdi s rozsvicenymi "sleepy eyes"? Ja si to za slunecnych dnu risknu s obrysovkama (prestupek), ale jinak radeji svitim naplno (vypada to hrozne a zvysuje to spotrebu, ani ne tak o vetsi odpor altiku vuci motoru (uvedomte si, ze pokud pri plouzeni se po meste vyuzivate par procent z vykonu motoru, je ta vykonova zatez od sviceni vetsi nez mala, na rozdil od stavu, kdy se autu poradne naklada), ale hlavne pri jezdeni mimo mesto ty mrkacky pekne mrsi aerodynamiku.
Když se může něco pokazit, pokazí se to mně. To, co se pokazit nemůže, se mně určitě pokazí taky. Život je děvka...

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 109 hostů